Metamorfoza.

analiza wymowy cele metamorfoza plan

Wszystko zaczyna się od Twojego pomysłu! 

Marzysz o tym, żeby mówić swobodnie, naturalnie i po prostu pięknie po angielsku? Pomogę Ci! Uwierz w siebie i mierz wysoko! 

Plan.

Przy pierwszym spotkaniu przeprowadzam analizę wymowy oraz wspólnie ustalamy Twoje cele. Poproszę Cię o przeczytanie paru prostych słówek i zdań - i już to pozwoli mi ustawić odpowiednio poprzeczkę. Inaczej będziemy pracować jeśli masz 5 dni na wyćwiczenie wymowy na ważne przemówienie, a inaczej jeśli 2 lata do przeprowadzki. 

Lekcje lub kurs online.

Zapraszam Cię na jednorazowe lekcje lub kurs online. Oferuję spotkania indywidualne, w parach oraz grupowe. Możesz wziąć tyle lekcji, ile potrzebujesz. Umów się na kilka spotkań. Czasem już 4 spotkania wystarczą, żeby wyeliminować niepoprawne nawyki. Jeśli jesteś zdecydowana na całkowitą metamorfozę wymowy polecam kurs wymowy. (20 lekcji).  

Pełną ofertę sprawdź tutaj.

60 min lekcja obejmuje: ćwiczenia nowego dźwięku lub płynnej mowy oraz ćwiczenia słuchowe. Nie ma czasu na pogaduchy o pogodzie. Hmm chociaż kilka wyrażeń pogodowych może się pojawić 😀.  

Działaj. 

Po każdej lekcji (niezależnie czy indywidualnej, czy grupowej) dostaniesz ode mnie dokładne instrukcje co, jak i kiedy ćwiczyć. Only good practice makes perfect. 

Przygotuj lusterko i telefon do nagrywania swojego głosu. W przypadku wymowy sama teoria nie wystarczy. Liczy się wyćwiczenie mięśni aparatu mowy (m.in. wargi, język, żuchwa). Ćwiczymy je powtórzeniami, im więcej tym lepiej. Tak jak powrót do '6-pack abs' po ciąży 😀.

 

To co zaczynamy Twoją metamorfozę? 

 

Do zobaczenia, 

Magda xxx

 

Udostępnij ten post znajomym którzy chcą rozpocząć metamorfozę językową. Może nie wiedzą od czego zacząć. Może bardzo długo uczą się języka angielskiego, bez rezultatów.  Starszy post Nowszy post


  • Magda na

    Dziękuję za Twój komentarz. Zdradzę, że pojawi się spotkanie z różnic brytyjski vs amerykański :) Stay tuned!

  • Marta na

    Nie mogę się doczekać! Brałam udział w kilku Twoich zajęciach i dużo się nauczyłam – zwłaszcza w kategorii rozwikływania czy to co mówię, to jeszcze akcent amerykański, czy może tez brytyjski! :) Dzięki Magdo! :)


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem