FAQ

Czy na lekcji z Tobą nauczę się swobodnej wypowiedzi?

Tak, tak, tak! Zapraszam na konwersacje oraz metamorfozę wymowy. Poprzez poprawę swojej wymowy zyskasz pewność siebie i odblokujesz bariery. Lekcje odbywają się zawsze w języku angielskim. Oczekuję Twojego nieustannego językowego zaangażowania. 

 

Jaki poziom języka muszę mieć, by móc dołączyć do metamorfozy wymowy? 

Nie wymagam określonego poziomu, nie sprawdzam Twoich dyplomów i certyfikatów. Dla mnie najważniejsze jest to żebyś rozumiał/a to co mówię i jak tłumaczę. Lekcje/kurs prowadzę całkowicie po angielsku starając się dopasować język do uczniów. Mówię dość wolno i wyraźnie, a w razie potrzeby powtarzam. Im wcześniej zaczniesz zwracać uwagę na poprawną wymowę, tym lepiej. Często moi uczniowe posługują się biegle angielskim i w któryś etapie kariery zdają sobie sprawę, że pora naprawić naleciałości wymowy. Co ciekawe mogę połączyć Was do jednej grupy i wszyscy skorzystają. 

Jakie są godziny lekcji indywidualnych?  

Dopasowane do naszych grafików. Przed zakupem napisz i zapytaj o dostępność. 

Czy uczysz mężczyzn? 

Oczywiście! Jednak zdecydowanie więcej uczę kobiet. Panowie śmiało się zapisujcie. Wyrównajmy statystyki.

Czy uczysz gramatyki? 

Nie tłumaczę konstrukcji gramatycznych i czasów, nie wykonujemy typowych zadań testowych. Jednak rozmawiając po angielsku nie sposób pomijać gramatykę, dlatego jeśli zauważę, że masz z czymś problem to eliminujemy go.  

 

Co jeśli z jakiegoś powodu będę musiała zrezygnować z lekcji/kursu? 

Wtedy będziemy płakać :). A na poważnie: przed zakupem zapoznaj się z regulaminem. 

 

Jak szybko zmienię sposób mówienia? 

Czasem wystarczą 2 lekcje, żebyś uświadomił/a sobie błędy i dowiedział/a się jak je korygować. Prawdziwa metamorfoza następuje jednak po około 20 lekcjach, po przećwiczeniu problematycznych dźwięki oraz akcentowania i łączenia słów. Praca własna, regularność, zaangażowanie i trzymanie się moich wskazówek zdecydowanie przyśpieszają proces. 


Uwielbiam lekcję z Tobą, czy mimo ukończonego kursu nadal możemy mieć lekcje? 

Oczywiście! Złoty klient ! Zapewne już dobra koleżanka :). Nie będziemy się nudzić szlifując naturalną wymowę i swobodną konwersację.


Czy mogę zapisać się na Twoje lekcje jeśli chcę uczyć się wymowy amerykańskiej? 

Znam zasady i techniki pracy nad wymową amerykańską. Jestem w stanie zmienić akcent na potrzeby ćwiczeń. Nie specjalizuje się jednak w takiej wymowie. Przygotowany przeze mnie kurs i nagrania głosowe są w wersji brytyjskiej. Dlatego do nauki amerykańskiego szczerze polecę koleżankę.