FAQ

Czy na lekcji z Tobą nauczę się swobodnej wypowiedzi?

Tak! Lekcje wymowy nie są typowym kursem konwersacyjnym, mimo to poprzez poprawę swojej wymowy zyskasz pewność siebie i odblokujesz bariery. Lekcje odbywają się w języku angielskim. Oczekuję Twojego nieustannego językowego zaangażowania. Jeśli chcesz więcej rozmów to zapraszam na grupowe spotkania Meetupy. 

 

Jaki poziom języka muszę mieć, by móc dołączyć do metamorfozy wymowy? 

Nie wymagam określonego poziomu, nie sprawdzam Twoich dyplomów i certyfikatów. Dla mnie najważniejsze jest to żebyś rozumiał/a to co mówię i jak tłumaczę. Lekcje/kurs prowadzę całkowicie po angielsku starając się dopasować język do uczniów. Mówię dość wolno i wyraźnie, a w razie potrzeby powtarzam. Im wcześniej zaczniesz zwracać uwagę na poprawną wymowę, tym lepiej. Często moi uczniowe posługują się biegle angielskim i w któryś etapie kariery zdają sobie sprawę, że pora naprawić naleciałości wymowy. Co ciekawe mogę połączyć Was do jednej grupy i wszyscy skorzystają. 

Jakie są godziny lekcji indywidualnych?  

Dopasowane do naszych grafików. Przed zakupem napisz i zapytaj o dostępność. 

Czy uczysz nauczycieli języka angielskiego?

Tak! Uwielbiam pracować z nauczycielami. Serdecznie polecam metamorfozę dla nauczycieli w grupie! 

Czy uczysz gramatyki? 

Nie tłumaczę konstrukcji gramatycznych i czasów, nie wykonujemy typowych zadań testowych. Jednak rozmawiając po angielsku nie sposób pomijać gramatykę, dlatego jeśli zauważę, że masz z czymś problem to eliminujemy go.  

 

Co jeśli z jakiegoś powodu będę musiała zrezygnować z lekcji/kursu? 

Wtedy będziemy płakać :). A na poważnie: przed zakupem zapoznaj się z regulaminem. Najważniejsze w skrócie: indywidualne lekcje można przełożyć na inny termin informując mnie w odpowiednim czasie. Lekcje grupowe nie są przekładane. Jeśli nie możesz dołączyć do grupy to i tak opłacasz lekcję. To jest mój czas przygotowania i przeprowadzenia lekcji z grupą. Masz dostęp do materiałów i chętnie pomogę Ci nadrobić zaległości. 

 

Jak szybko zmienię sposób mówienia? 

Czasem wystarczą 2 lekcje, żebyś uświadomił/a sobie błędy i dowiedział/a się jak je korygować. Prawdziwa metamorfoza następuje jednak po około 20 lekcjach, po przećwiczeniu problematycznych dźwięki oraz akcentowania i łączenia słów. Praca własna, regularność, zaangażowanie i trzymanie się moich wskazówek zdecydowanie przyśpieszają proces. 


Uwielbiam lekcję z Tobą, czy mimo ukończonego kursu ( 20 lekcji) nadal możemy mieć lekcje? 

Oczywiście! Złoty klient ! Zapewne już dobra koleżanka lub kolega:). Nie będziemy się nudzić szlifując naturalną wymowę i swobodną konwersację na spotkaniach bardziej zaawansowanych.


Czy mogę zapisać się na Twoje lekcje jeśli chcę uczyć się wymowy amerykańskiej? 

Znam zasady i techniki pracy nad wymową amerykańską. Jestem w stanie zmienić akcent na potrzeby ćwiczeń. Nie specjalizuje się jednak w takiej wymowie. Przygotowany przeze mnie kurs i nagrania głosowe są w wersji brytyjskiej. Dlatego do nauki amerykańskiego szczerze polecę inną osobę.