Magda Sielużycka - Poznajmy się.

Witaj!

Jestem nauczycielką języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w wymowie brytyjskiej. Od 2016 uczę online, pomagając poprawić wymowę oraz umiejętności komunikacyjne. 

Moje zajęcia online obejmują lekcje, kursy, spotkania i warsztaty wymowy. Pomagam w przemówieniach, nagraniach oraz przygotowaniu do egzaminów ustnych. Moi uczniowie cenią sobie atmosferę zajęć, indywidualne podejście nawet w pracy w grupach oraz wsparcie motywacyjne, które staram się oferować.

Będę Cię uczyć języka współczesnego, którym posługują się młodzi, wykształceni ludzie. Niesamowite jak bardzo język ewoluuje!

Spełniłam swoje marzenie - przez trzy lata mieszkałam i pracowałam w Londynie, co umocniło moja pasję do wymowy brytyjskiej. Zakochana w Londynie nawet nie planowałam zagłębiać się w dialekty amerykańskie. Życie jednak przyniosło mi kolejną niesamowitą szansę. Dwa lata mieszkałam w Nowym Jorku. Do dziś uśmiecham się, że będąc w Stanach, uczyłam wymowy brytyjskiej i to głównie Polaków.  

Przez lata mojej edukacji i pracy zawodowej przewijał się teatr w Polsce i za granicą. Doświadczenia teatralne znacznie ułatwiają mi pracę oraz kontrolę nad oddechem i głosem. 

Obecnie mieszkam w Gdańsku. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek, które od zawsze  wychowujemy z mężem dwujęzycznie. Od 2022 roku przeszliśmy na edukację domową. 

 

Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz się podzielić doświadczeniami lub zadać pytania.