Dlaczego pokochasz angielski online ze mną na żywo?

angielski online lekcje angielskiego online wymowa angielska online

Jeśli nigdy nie uczyłaś/łeś się "przez kamerkę" wyobrażam sobie, że tak jak ze wszystkim nowym, możesz czuć lekki niepokój. Nie martw się, uczę angielskiego online od 2016 roku, wypracowałam własny styl lekcji - bezstresowy i przejrzysty. Technologia niesamowicie ułatwia i przyspiesza naukę. Poprowadzę Cię od samego początku i pomogę z technicznymi przygotowaniami do lekcji online.

Pamiętaj, że interakcja ze mną - żywą, aktywną nauczycielką - jest taka sama jak w przypadku lekcji stacjonarnych. Różni się jedynie środek przekazu. Idziemy za technologią, uczymy się nowych, wygodnych rozwiązań. 

 

online courses, online lessons, british english, brytyjski angielki online

Dlaczego uważam, że lekcje online ze mną - nauczycielką na żywo - są fantastyczne: 

  • Specjalizuję się w poprawnej wymowie brytyjskiej, co stanowi unikalną ofertę. Pracujemy nad detaliczną poprawą wymowy, brzmienia i rozumienia, co pozwala uczniom osiągnąć szybko autentyczne rezultaty - łatwo zauważyć postęp. To po prostu słychać :)
  • Oferuję lekcje dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Nie boje się żadnego tematu, gdyż sama uwielbiam się uczyć. Również w przypadku lekcji grupowych dostajesz ode mnie spersonalizowany feedback.
  • Jako Twoja nauczycielka motywuję i wspieram Cię na każdym etapie nauki, dobrze Cię poznaję i wiem jak zmieniają się Twoje potrzeby językowe.
  • Prowadzę lekcje bezpośrednio, natychmiastowo dostosowuje treści do Ciebie lub odpowiadam na potrzeby grupy. Pytania, spontaniczne dyskusje sprawiają, że nauka staje się naturalna, efektywna i angażująca.
  • Feedback na bieżąco. Często uczniowie właśnie to podają ze jedną z największych zalet lekcji ze mną. Wiem, gdzie tkwi problem i eliminujemy go od razu - online na żywo. Odpowiednio ukierunkowane natychmiastowe informacje zwrotne, pozwalają na ciągły rozwój i eliminowanie błędów na etapie ich powstawania.
  • Lekcje "tu i teraz" eliminują konieczność korzystania z zewnętrznych platform. Dzięki temu możesz skupić się wyłącznie na nauce, bez zbędnych rozproszeń. 
  • Jesteś panią/panem swego czasu - a czas to pieniądz. 
  • Wygodniej i szybciej realizujesz swoje cele.
  • Możesz połączyć się ze mną z dowolnego miejsca. Nie ma Internetu? Użyj swojego Internetu z telefonu. Tak uwielbiasz lekcje ze mną, nawet na wakacjach możesz się ze mną konsultować. Możesz połączyć się ze mną z auta lub już będąc pod palmami. 

 

online courses, online lessons, british english, brytyjski angielki online

Jestem pewna, że Ty też pokochasz online niezależność. A może już masz doświadczenie w lekcjach online? Napisz, uwielbiam czytać komentarze :)  

 

Do zobaczeniaNowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem