Angielskie Majstrowanie

Jesteś rodzicem wprowadzającym angielski w swoim domu?

Jeśli tak, to spodoba Ci się Angielskie Majstrowanie: Instagram lub jeśli wolisz Facebook.  

Angielskie Majstrowanie stworzyłyśmy razem z Pauliną Andruszkiewcz - Glińską - nauczycielką i mamą. To nasze niespełna roczne "dziecko".

Obserwuje i aktywnie działa z nami grono fantastycznych mam i nauczycieli. Tworzymy grupę na Facebooku. Dołącz do nas. W grupie siła. Jeśli wolisz posłuchać książeczki, piosenki i wierszyki w naszym wykonaniu zapraszamy na nasz kanał YouTube.

Co to jest Angielskie Majstrowanie? 

Jeśli Twoje pierwsze skojarzenie z majstrowaniem to młotek i zakładasz, że to nie dla Ciebie to nie uciekaj! W naszej terminologii angielskie majstrowanie to językowa i kreatywna zabawa z dzieckiem. Tworzenie zabaw i sytuacji, które zainspirują Twoje dziecko, a przede wszystkim będą świetną okazją do ćwiczenia angielskiego.  

Nauka przez doświadczenie i zaangażowanie nabierze dla Was nowego znaczenia! Zainspiruj się, zapisz sobie słówka, wyrażenia, pobierz karty pracy, napisz pytanie, dopytaj o wymowę i małymi krokami zacznij wprowadzać angielski w domu z dzieckiem

W majstrowaniu nie znajdziesz teorii, ale konkretne aktywności, które możesz od razu wykorzystać ze swoim dzieckiem. 

Największym powodzeniem cieszą się krótkie rymowanki, wierszyki-masażyki oraz codzienny angielski z dzieckiem - wyrażenia i zwroty. 

Jeśli wolisz zarówno teorię, jak i praktykę spodobają Ci się comiesięczne grupowe spotkania Online Meetup dla mam. 

Wpisując w wyszukiwarkę "Dziecko - nauka języka angielskiego" znajdziesz sporo artykułów z radami typu: "angielski przez zabawę", "śpiewaj piosenki", "czytaj książki po angielsku". Wszystkie mówią CO robić, ale mało pokazuje JAK. "Mów do dziecka po angielsku" - oczywiste prawda? Ale jak to wszystko robić by rzeczywiście wykorzystać potencjał językowy a przy tym nie zniechęcić dziecka i samej siebie! My staramy się wypełnić tę dziurę. 

Dołącz do nas! 

 

    5 korzyści językowych rysowania według wskazówek!

    angielski online angielski w domu angielskie majstrowanie directed drawing

    Jest to doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem, budowania więzi. Szybko przekonasz się o zaletach artystycznych - dziecko dostaje podstawy rysowania, które pomagają mu ukształtować własny styl. Zauważalny jest rozwój grafomotoryki, przydatny do ładnego i szybkiego pisania. Dodatkowo jest to niesamowity zastrzyk wiary we własne możliwości! Dziecko widzi rezultat swojej pracy - piękny rysunek, postrzega siebie jako artystę i chcę rysować więcej. 

    Dowiedz się więcej →