Magda Sielużycka - Poznajmy się.

Nice to meet you!

Jestem nauczycielką języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem (kiedy to minęło?). Pracowałam z maluchami, dziećmi oraz dorosłymi. Od wyjazdu z Polski (2016) uczę online, specjalizując się w wymowie brytyjskiej. Lepszym słowem niż nauczycielka jest w tym przypadku trener. Mamy bowiem do czynienia z wieloma mięśniami! Uczę dźwięków oraz technik płynnej mowy, tak bardzo zaniedbywanych w szkołach. Prowadzę lekcje, kursy, pomagam w przemówieniach i nagraniach. Pomaga w nagraniach. Prowadzę warsztaty online oraz stacjonarne.  

Egzaminy egzaminami, studia studiami, metody metodami, język jest żywy i ewoluuje. Będę Cię uczyć języka współczesnego, którym posługują się młodzi, wykształceni ludzie.


Mieszkając i pracując w Londynie zakochana w “eleganckiej” wymowie brytyjskiej nawet nie planowałam zagłębiać się w dialekty amerykańskie. Przez 2 lata mieszkałam i pracowałam w Nowym Jorku. Miałam okazję chłonąć  różnorodną kulturę podróżując po Stanach, mając sporo okazji do doświadczania i analizowania regionalizmów. Zawsze sprawia mi to ogromną frajdę.   

Obecnie mieszkam w Poznaniu. Poznańskie Pyrki jesteście gotowi na metamorfozę wymowy!   

London phone booth

Pracę nad głosem i dykcją zaczęłam w Studio Rapsodycznym CK Zamek w Poznaniu jako dziecko. Już wtedy byłam zakochana w teatrze! Jak sposób mówienia przekazuje nasze intencje i emocje. Przez lata mojej edukacji i pracy zawodowej przewijał się teatr w Polsce i za granicą. Doświadczenie teatralne znacznie ułatwia pracę nauczyciela, kontrolę nad oddechem i głosem. Ciebie też zachęcam do eksperymentowania.

Bardzo często angliści mają bzika na punkcie podróży. Brak barier w mówieniu oraz ciekawość innych kultur zdecydowanie zachęca. Zaliczam się do tego grona! Realizuję pasję do podróży oraz fotografii.

Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczynek: Alicji i Gosi. Wychowujemy dziewczyny dwujęzycznie.  

Z początkiem pandemii zaczęłam dzielić się z Wami tym, jak bawimy się językowo w domu z córkami. Powstało Angielskie MajstrowanieWraz z nauczycielką Pauliną Andruszkiewicz-Glińską wspieramy rodziny wprowadzające angielski w domach. Wzajemna motywacja bardzo pomaga i dodaje nam wiary we własne możliwości.

 

A Ty kim jesteś? Napisz wiadomość, przywitaj się :).