Magda Sielużycka - Poznajmy się.

Nice to meet you!

Jestem nauczycielką języka angielskiego z około 15-letnim doświadczeniem (kiedy to minęło?). Pracowałam z maluchami, dziećmi oraz dorosłymi. Od wyjazdu z Polski (2016) uczę online, specjalizując się w wymowie brytyjskiej. Lepszym słowem niż nauczycielka jest w tym przypadku trener. Mamy bowiem do czynienia z wieloma mięśniami! Uczę dźwięków oraz technik płynności mowy, tak bardzo zaniedbywanych w szkołach. Prowadzę lekcje, kursy, pomagam w przemówieniach i nagraniach.  

Egzaminy egzaminami, studia studiami, metody metodami, język jest żywy i ewoluuje. Nie będę Cię uczyć wymowy królowej brytyjskiej (jedna królowa wystarczy) lecz języka współczesnego, którym posługują się młodzi, wykształceni ludzie.


Mieszkając i pracując w Londynie zakochana w “eleganckiej” wymowie brytyjskiej nawet nie planowałam zagłębiać się w dialekty amerykańskie. Przez 2 lata mieszkałam i pracowałam w Nowym Jorku. Miałam okazję chłonąć  różnorodną kulturę podróżując po Stanach, mając sporo okazji do doświadczania i analizowania regionalizmów. Zawsze sprawia mi to ogromną frajdę.   

Od niedawna wraz z rodziną wróciłam do Polski - Poznania. Niesamowicie cieszę się, że mogę zaproponować Wam lekcje stacjonarne i być "w tym samym czasie". Poznańskie Pyrki szykujcie się na metamorfozę wymowy!   

London phone booth

Pracę nad głosem i dykcją zaczęłam w Studio Rapsodycznym CK Zamek w Poznaniu jako dziecko. Już wtedy byłam zakochana w teatrze! Jak sposób mówienia przekazuje nasze intencje i emocje. Przez lata mojej edukacji i pracy zawodowej przewijał się teatr w Polsce i za granicą. Doświadczenie teatralne znacznie ułatwia pracę nauczyciela, kontrolę nad oddechem i głosem. Ciebie też zachęcam do eksperymentowania.

Bardzo często angliści mają bzika na punkcie podróży. Brak barier w mówieniu oraz ciekawość innych kultur zdecydowanie zachęca. Zaliczam się do tego grona! Realizuję pasję do podróży oraz fotografii - zobacz kurs fotografii dla dzieci!  

Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczynek: Alicja(5), Gosia(7)Język angielski zaprosiliśmy z mężem do naszego domu od samego początku i został na dobre.   

Z początkiem pandemii zaczęłam dzielić się z Wami tym, jak bawimy się językowo w domu z córkami. Powstało Angielskie MajstrowanieWraz z nauczycielką Pauliną Andruszkiewicz-Glińską wspieramy rodziny wprowadzające angielski w domach. Wzajemna motywacja bardzo pomaga i dodaje nam wiary we własne możliwości.

 

A Ty kim jesteś? Napisz wiadomość, przywitaj się :). Daj znać czy interesujesz się wymową brytyjską czy może trafiłaś tutaj z Angielskiego Majstrowania.